Zaznacz stronę

O stronie

doglovin' łączy blogerów piszących o życiu z psami

Strona doglovin’ propaguje wspólne życie z psami. Przyjęcie psa pod swój dach to odpowiedzialność, ale również ogrom emocji towarzyszący chwilom spędzonym z czworonogami. Przeczytacie tu o wzlotach i upadkach, radościach i smutkach. Pośmiejecie się i zapłaczecie razem z nami.

Poznacie prawa i obowiązki właścicieli psów. Obejrzycie relacje ze szkoleń i konkursów. Przeczytacie opinie o testowanych produktach. Dowiecie się dokąd podróżować z psami, gdzie spać, do której restauracji lub kawiarni można je zabrać …i wielu innych przydatnych rzeczy.

O tym wszystkim informują blogerzy żyjący razem z psami.

Ty również piszesz? Dołącz do nas.

ZASADY PUBLIKACJI BLOGÓW:

  • Blog może zgłosić tylko jego Autor, przesyłając adres strony przez formularz kontaktowy.
  • W celu weryfikacji Autor zostanie poproszony o zamieszczenie na swoim blogu banera:doglovin
    (ma to zapobiec sytuacjom, że blog zgłasza postronna osoba, a Autor nic o tym nie wie) Po weryfikacji baner można usunąć.
  • Zgłaszając blog Autor wyraża zgodę na publikację odnośnika do Jego bloga na stronie doglovin.pl oraz należących do doglovin’ profilach na portalach społecznościowych.
  • Publikacja odnośników do bloga jest nieodpłatna.
  • doglovin’ nie odpowiada za treść umieszczoną na blogach.

W celu przejrzystości i optymalizacji nie będą widoczne blogi nieaktualizowane ponad miesiąc.

Wyślij zgłoszenie swojego bloga

15 + 4 =

Celem doglovin’ nie jest promocja hodowli. Istnieje możliwość dołączenia blogów wspierających działania hodowli, ale tylko tych, które są członkami Związku Kynologicznego w Polsce (ZKWP), jedynej organizacji kynologicznej w naszym kraju należącej do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).

Pin It on Pinterest