Zaznacz stronę

O stronie

doglovin' łączy blogerów piszących o życiu z psami

Strona doglovin’ propaguje wspólne życie z psami. Przyjęcie psa pod swój dach to odpowiedzialność, ale również ogrom emocji towarzyszący chwilom spędzonym z czworonogami. Przeczytacie tu o wzlotach i upadkach, radościach i smutkach. Pośmiejecie się i zapłaczecie razem z nami.

Poznacie prawa i obowiązki właścicieli psów. Obejrzycie relacje ze szkoleń i konkursów. Przeczytacie opinie o testowanych produktach. Dowiecie się dokąd podróżować z psami, gdzie spać, do której restauracji lub kawiarni można je zabrać …i wielu innych przydatnych rzeczy.

O tym wszystkim informują blogerzy żyjący razem z psami.

Ty również piszesz? Dołącz do nas.

ZASADY PUBLIKACJI BLOGÓW

 • Blog może zgłosić do publikacji tylko jego Autor, przesyłając adres strony przez formularz zamieszczony poniżej.
 • Jeżeli Autor bloga nie ma skończonych 13 lat, zgłoszenia bloga powinien dokonać rodzic lub prawny opiekun Autora.
 • W celu weryfikacji prawa do bloga Autor zostanie poproszony o zamieszczenie na swoim blogu banera:doglovin
  (ma to zapobiec sytuacjom, że blog zgłasza postronna osoba, a Autor nic o tym nie wie) Po weryfikacji baner można usunąć.
 • Zgłaszając blog Autor wyraża zgodę na publikację odnośnika do Jego bloga (wraz z fragmentem tekstu generowanym przez kanał RSS bloga Autora) na stronie doglovin.pl oraz należących do doglovin’ profilach na portalach społecznościowych.
 • W przypadku zmiany adresu bloga, Autor powinien wysłać na adres kontakt@doglovin.pl informację zawierającą stary adres strony, z prośbą o zmianę na nowy adres strony.
 • Autor może w każdej chwili zrezygnować z promocji bloga w serwisie doglovin’ wysyłając stosowne oświadczenie na adres kontakt@doglovin.pl
 • Zgłoszenie bloga, zmiana adresu bloga, rezygnacja z promocji bloga w serwisie doglovin’ oraz pozostała korespondencja, powinna być wysyłana z jednego, tego samego adresu e-mail Autora.
 • Publikacja blogów, które zostały dołączone do doglovin.pl jako zawierające tematykę psią, a z czasem rozwoju bloga tematyka stała się bardziej ogólna, zostanie ograniczona do wyświetlania w serwisie wpisów z „kategorii psiej”, o czym Autor zostanie powiadomiony odrębną wiadomością.
 • Promocja blogów przez serwis doglovin’ nieodpłatna.
 • doglovin’ nie odpowiada za treść umieszczoną na blogach.

W celu przejrzystości i optymalizacji nie będą widoczne blogi nieaktualizowane ponad miesiąc.

Celem doglovin’ nie jest promocja hodowli. Istnieje możliwość dołączenia blogów wspierających działania hodowli, ale tylko tych, które są członkami Związku Kynologicznego w Polsce (ZKWP), jedynej organizacji kynologicznej w naszym kraju należącej do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).

Dołącz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

14 + 2 =

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Jeżeli chcesz się skontaktować w sprawie innej niż promocja bloga, wyślij mail bezpośrednio na adres kontakt@doglovin.pl